Клубна изложба 2017 – Резултати от изложбата и класиране

Миниатюрен Бултериер / Bull Terrier Miniature

МЪЖКИ / MALE

Клас  Бебе  / Baby Class

Terrigan Hide And Seek Very Promising / I place

(S. Panda Of Bully Lake & D. Crunchy Biscuit of Brnensky Bull)

Клас Млади / Junior Class

Beautiful Beast From The Hood - Very Promising / I place

(S. Exclusive Gift Terra Viva & D. Silver Lady von Bercek)

Клас Шампиони / Champion Class

Grasco’s Celio Balbino For Imperator Bull – Excellent / I place / Best Male / BOB

(S. Grasco’s Ring Of Fire & D. Grasco’s Train Blues)

ЖЕНСКИ / FAMALE

Клас  Бебе  / Baby Class

Terrigan Hate To Wait - Very Promising / I place / Best Baby

(S. Panda Of Bully Lake & D. Crunchy Biscuit of Brnensky Bull)

Клас Млади / Junior Class

Imperator Bull Zoura - Very Promising / I place / Best Junior

(S. Grasco’s Celio Balbino For Imperator Bull & D. Hot Imperator Bull Eos Tanagros)

Интермедия / Клас Intermediate Class

Terrigan Double Cream - Excellent / I place

(S. Ch.Panda Of Bully Lake & D. Ch. Go-Go Shadow`S Kate)

Клас Открит / Open Class

Funny From The Hood - Excellent / III place

(S. Exclusive Gift Terra Viva & O. Silver Lady von Bercek)

Hot Imperator Bull Eos Tanagros - Excellent / II place

(S. Urban Chaos Eos Tanagros & D. Helena Montana Eos Tanagros)

Terrigan Back Off - Excellent / IV place

(S. Ch. Isengrin Du Domaine D`Odin & D. JCh. Go-Go Shadow`s Kiki Di)

Crunchy Biscuit of Brnensky Bull - Excellent / I place / Best Female / BOS

(S. Ch. Merlindan Captain Chaos & D. Ch. April Blossom Of Brnensky Bull)

***   ***   ***

Стандартен Бултериер / Bull Terrier Standard

МЪЖКИ / MALE

Клас  Бебе  / Baby Class

Blackseabull Draxler - Very Promising / II place

(S. Bagatur Dance of Passion Boogie & D. Barbie By Katarina Bulls)

Blackseabull Silver - Very Promising / I place / Best Baby

(Bagatur Dance of Passion Boogie & D-City Red Rose)

Blackseabull Spike - Very Promising / III place

(Bagatur Dance of Passion Boogie & D-City Red Rose)

Клас Млади / Junior Class

Cuba Libre From Bullfactor - Excellent / I place / Best Junior

(S. Ch. Siradella’s Frosty Boy & D. Amorfa From  Bull Factor)

Chivas Regal From Bullfactor – Very Good

(S. Ch. Siradella’s Frosty Boy & D. Amorfa From  Bull Factor)

Leonardia Hand Gun - Excellent / III place

(S. Teirwgwyn Top Gun & D. Leonardia Get On Top)

Leonardia Hang Over - Excellent / II place

(S. Teirwgwyn Top Gun & D. : Leonardia Get On Top)

Blackseabull Buckley - Excellent / IV place

(S. Bagatur Dance of Passion Boogie & D. Mona Lisa Firebox)

Интермедия / Клас Intermediate Class

Sunshine Bulls Heartbreaker - Excellent / II place

(S. Cerwyn Hacker & D. Sunshine Bulls Bamba La Bomba)

Amazing Dark Knight - Excellent / I place / Best Male / BOB

(S. Chico Von Chiorean & D. Jane Von Chiorean)

Sunshine Bulls Arcos Wite Boy - Excellent / III place

(S. Sunshine Bulls Crazy Love & D. Sunshine Bulls Britni)

Bull Syndrome Bruce Dickinson - Excellent / IV place

(S. Green Road Adventure & Cosmic Light)

Клас Открит / Open Class

Bagatur Silverline Topper - Excellent / II place

(S. Ch.Siradella’s Beluga Sunshine Bulls & D. Bagatur Tracian Satra)

Nazar’s  Bull Prince - Excellent / VI place

(S. Rebelside Big Boss of Imperator Bull & D. Cleopatra From Birminghabrovo)

Whiski Boy Danube’s Pride - Excellent / I place

(S. Coll Bull Castor & D. Rita Tiger Heat)

Nazar’s Bull Quartz Stone - Excellent

(S. Nazar’s Bull Kaiser Of Birminghabar & D. Divine Intervention From Birminghabrovo)

Nazar’s Bull Playboy – Very Good

(S. Rebelside Big Boss of Imperator Bull & D. Cleopatra from Birminghabrovo)

Amand The Congueror Bull – Excellent / III place

(S. Topfuel Myth of Tyebar & Episode White Predators)

Клас Шампиони / Champion Class

Siradella’s Frosty Boy - Excellent / II place

(S. Moonflower Druida & D. Siradella’s  Xindy Crawford)

Nemo Von Chiorean - Excellent / I place

(S. Zeno Von Chiorean & D. Fly Von Chiorean)

Клас Ветерани / Senior Class

Samuel from Fighting Angels - Excellent / I place

(S. Terjos Devil In Disqise & D. Karmen From Speaking Eyes)

ЖЕНСКИ / FEMALE

Клас  Бебе  / Baby Class

Britta Black Flower - Very Promising / I place

(S. Unbreakable Family Booster & D. Dallia Moon Illusion)

Клас Подрастващи / Puppy Class

Iraya Solo Magnifica - Very Promising / II place

(S. Emred Napoleon Solo & D. Devils Dahlia Solo Magnifica)

Biji From Bull Empire - Very Promising / I place / Best Puppy

(S. Amand The Congueror Bull & D. Empire X-Plosion From Plovdiv)

Клас Млади / Junior Class

Sunshine Bulls Marvel Merry - Excellent / I place / Best Junior / BOS

(S. Green Road Adventure & D. Mahaira Fire Edition Bagatur)

Sunshine Bulls Mysterious Eyes - Excellent / II place

(S. Green Road Adventure & D. Mahaira Fire Edition Bagatur)

Cachaca From Bullfactor - Excellent / III place

(S. Ch. Siradella’s Frosty Boy & D. Amorfa From  Bull Factor)

Blackseabull Brianna - Excellent / IV place

(S. Bagatur Dance of Passion Boogie & D. Mona Lisa Firebox)

Blackseabull  Barbara - Excellent

(S. Bagatur Dance of Passion Boogie & D. Mona Lisa Firebox)

Anita Of Trakya-Dogs - Excellent

(S. Amand The Congueror Bull & D. Bagatur Dance of Passion Samba)

Клас Открит / Open Class

Imperator Bull Dee Dee - Excellent / IV place

(S. Imperator Bull Antonini & D. Sunshine Bulls Crazy Girl)

Amber Blessed by Tangra - Excellent

(S: Mighty Bulls Eto Go Erol & D: Better Choice Of Birminghabrovo)

Nazar‘s Bull Roses and Kiss - Excellent / III place

(S. Rebelside Big Boss Of Imperator Bull & D. Nazar’s Bull Kiss Of Birminghabar)

Nazar’s Bull Rebel Girl - не се явила

(S. Rebelside Big Boss Of Imperator Bull & D. Nazar’s Bull Kiss Of Birminghabar)

Cleopatra From Birminghabrovo – не се явила

(S: Ronin from Fighting Angels & D: Paris The Fighting Angels)

Mona Lisa Firebox Excellent / II place

(S. Teirwgwyn Paper Gansta At Bullyview & D. Iguana Buteo)

D – City Red Rose - Excellent / I place / Best Female

(S. Cosmopolitan Ordeal Fire & D. Rebelside Flash Dance)

Attractive Force From Bull Empire – Very good

(S. Billy The Kid Of Critical Point & D. Empire X-Plosion From Plovdiv)

Aira From Bull Empire – Excellent

(S. Billy The Kid Of Critical Point & D. Empire X-Plosion From Plovdiv)

Клас Шампиони / Champion Class

Gigantic - Giant Roxanне се явила

(S. Moonflower Bleckberry Brandy & D. Raidrop Unchained Melody)

Only Crazy Head As-w - Excellent / I place

(S. Teirgwgwin Double Trouble & D. India As-w)

Greenroad Aprilia - Excellent / II place

(S. Megaville‘s Visions & D. Super Bowl‘s Headline)

Imperator Bull Droida - Excellent / III place

(S. Imperator Bull Antonini & D. Sunshine Bulls Crazy Girl)

Horreum Betty Boopне се явила

(S:Teirwgwyn Latest Flame & D:Bullkum Diodema)

Клас Ветерани / Senior Class

Nazars Bull Killing Spell - Excellent / I place

(S: Ronin from Fighting Angels & D: Paris the Fighting Angels)

Ex Pression Bull Position - Excellent / II place

(S: Ex Se Natus Soprano Jedi & D: Alisa Comer From Nort Bull Position)

Super Bowl’s Halloween - Excellent / III place

(S: Shadow Master To Bullorrties & D: Super Bowl’s Fenomenon)

***   ***   ***

BOB (клубен победител миниатюрен бултериер 2017 г.) – Grasco’s Celio Balbino For Imperator Bull

BOS (най-добро от противоположен пол миниатюрен бултериер 2017 г.) – Crunchy Biscuit of Brnensky Bull

BOB ( клубен победител стандартен бултериер 2017 г.) – Amazing Dark Knight

BOS (най-добро от противоположен пол стандартен бултериер 2017 г.) – Sunshine Bulls Marvel Merry

BEST HEADWhiski Boy Danube’s Pride

BEST HANDLER – Gergana Toncheva

BEST MOVEMENT – Amazing Dark Knight

BEST TATTOO – Evdokia Tzvetkova

Публикувано в Изложби. Постоянна връзка.

Коментарите са забранени.