Клубна изложба 2015

Български Киноложки Клуб Английски Бултериер
Клубна изложба 2015

05.09.2015(събота), Парк хотел „Панорама“, гр. Трявна
Съдия: Alison Roberts – (Развъдник Teirwgwyn)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ред на представяне на кучетата:

1. Клас „Бебе” – мъжки
2. Клас „Бебе” – женски

3. Клас „Подрастващи” – мъжки
4. Клас „Подрастващи” – женски

5. Клас „Млади” – мъжки
6. Клас „Междинен” – мъжки
7. Клас „Открит” – мъжки
8. Клас „Шампиони” – мъжки
9. Клас „Ветерани” – мъжки

10. Клас „Млади” – женски
11. Клас „Междинен” – женски
12. Клас „Открит” – женски
13. Клас „Шампиони” – женски
14. Клас „Ветерани” – женски

Конкурси:
- Най-добри движения
- Най-добра глава
- Най-добър водач на куче

Резултати от изложбата и класиране

I. Миниатюрен Бултериер / Bull Terrier Miniature

МЪЖКИ / MALE

Клас Бебе / Baby Class

1. Terrigan Bitter Taste – VP / III place
(Isengrin Du Domaine D`Odin x Go-Go Shadow`s Kiki Di)

2. Grasco’s Celio Balbino For ImperatorBull – VP / II place
(Grasco’s Ring Of Fire x Grasco’s Train Blues)

3.Terrigan Big Game – VP/ IV place
(Isengrin Du Domaine D`Odin x Go-Go Shadow`s Kiki Di)

62. Terrigan Bang-Bang-VP / I place, Best Baby Male
(Isengrin Du Domaine D`Odin x Go-Go Shadow`s Kiki Di)

Клас Открит / Open Class

4. Exclusive Gift Terra Viva – excellent / I place, Best Male BOS 2015
(Buff For Terra Viva Od Rudej Wiedzmy x Admiration Of Judges Terra Viva)

ЖЕНСКИ / FAMELE

Клас Бебе / Baby Class

5. Funny From The Hood – VP / III place
(Exclusive Gift Terra Viva x Silver Lady von Bercek)

6. Crunchy Biscuit of Brnensky Bull – VP / I place, Best Baby Female, Baby BOB
(Merlindan Captain Chaos x April Blossom of Brnensky Bull)

7. Terrigan Back Off – VP / II place
(Isengrin Du Domaine D’Odin x Go-Go Shadow`s Kiki Di)

8. Hot Imperator Bull Eos Tanagros – VP / IV place
(Urban Chaos Eos Tanagros x Helena Montana Eos Tanagros)

Клас Открит / Open Class

9. Go-Go Shadow`sKiki Di – excellent / I place, Best Female, BOB – MINIATURE BULLTERRIER CLUB WINNER 2015
(Justeph Rock And Roller x Bikato-Parti Sabryna)


II. Стандартен Бултериер / Bull Terrier Standard

МЪЖКИ / MALE

Клас Бебе / Baby Class
Няма участници / No participant

Клас Подрастващи / Puppy Class

10. Nazar’s Bull Prince – very promising / I place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Cleopatra From Birminghabrovo)

11. Nazar’s Bull Quality – very promising / III place
(NAZAR’S BULL KAISER OF BIRMINGHABAR x DIVINEINTERVENTION FROMBIRMINGHABROVO)

12. Nazar’s Bull Quattro – very promising / IV place
(NAZAR’S BULL KAISER OF BIRMINGHABAR x DIVINEINTERVENTION FROMBIRMINGHABROVO)

65. Nazar’s Bull Paco Pokerface –very promising / II place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Cleopatra from Birminghabrovo)

Клас Млади / Junior Class

13. Siradella’s Frosty Boy – excellent / I place,Best Junior 2015
(Moonflower Druida x Siradella’s Xindy Crawford)

14. Bagatur Dance of Passion Boogie – VG / IV place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Just Like Heaven Ex Se Natus)

15. Quentinhill Ice And Spice – excellent / II place
(Gorbain Hellboy x Ice’s Satin Diesire Of Quentinhill)

16. Fear Of X-Plosion From Plovdiv Bull – VG
(Rebelside Big Boss Of Imperator Bullx Bad X-Plosion From Plovdiv Bull)

17. Nazar’s Bull Open Quest – excellent / III place
(Nazar’s Bull Lord Of Birminghabar x Nazar’s Bull Kingsize)

Клас Интермедия / Intermediate Class

18. .:: Bagatur Silverline Topper – excellent / I place, Best Male, Best Head, BOB, CLUB WINNER 2015 ::.
(Siradella’s Beluga Sunshine Bulls x Bagatur Thracian Satra)

19. Bagatur Dance Of Passion Pogo – VG / IV place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Just Like Heaven Ex Se Natus)

20. Rebelside Black Sabath – excellent / II place
(Teenage Rebel Timar x Rebelside Silver Sea)

66. Bagatur Silverline Walther – excellent / III place
(Siradella’s Beluga Sunshine Bulls x Bagatur Thracian Satra)

Клас Открит / Open Class

21. Avalon Blessed By Tangra – VG
(Mighty Bulls Eto Go Erol x Better Choice Of Birminghabrovo)

22. Bagatur Thracian Mirmedon – VG /IV place
(Samuel From Fighting Angels x Just Like Heaven Ex Se Natus)

23. Sunshine Bulls Bitten – excellent / III place
(Super Bowl’s Jericho x Bagatur Thracian Odirssa)

24. Amand The Congueror Bull– excellent / II place
(Topfuel Myth Of Tyebar x Episode White Predators)

25. Fury Fighter Of Critical Point – not present
(Billy The Kid Of Critical Point x Rebelside CoCo Loco)

26. Alfonso von Bercek – not present
(Chegevara Ewimark Rakownia x Raindrop Angle of Mary)

27. Gladius Bagatur – not present
(Rebelside John Wayne x Just like heaven Ex Se Natus)

28. Bull-X-Plosion Cutthroat – excellent / I place
(NazarsBull Kaiser of Birminghabar x Tais X-Plosion)

29. Sunshine Bulls Bono – VG
(Super Bowl’s Jericho x BagaturThracian Miza)

Клас Шампиони / Champion Class

30. Greenroad Adventure – excellent / I place
(MEGAVILLE’S VISIONS x SUPER BOWL’S HEADLINE)

31. Sunshine Bulls Crazy Love – excellent / II place
(Terjo’s Lord of the Ring x Expression Bull Position)

64. Imperator Bull Antoninus Pius – excellent / IIIplace
(Javarke Luger x Nazar’s Bull Killing Speel)

Клас Ветерани / Senior Class

32. James Bond Ex Se Natus – not present
(Super Bowl’s Fletwood x Double Dee Jedi Gabriyllaron)

33. Prince Casanova of Tormentor – not present
(Wild Wizard’s Hildebrand x Wild Wizard’s Divine Comedy)

ЖЕНСКИ / FEMALE

Клас Бебе / Baby Class

34. Sunshine Bulls D’Olya – very promising / I place, Best Baby
(Greenroad Adventure x Sunshine Bulls Amber)

35. Imperator Bull Elektra – not present
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Sunshine Bulls Brindle Drop)

Клас Подрастващи / Puppy Class

36. Celestial Silence From Potaissa – very promising / I place, best puppy
(Rebelside Silver Stone x Vamm-Rott Intricate Girl)

37. Nazar’s Bull Paris Star – very promising / II place
(Rebelside Big Boss Of Imperator Bull x Cleopatra From Birminghabrovo)

58. Lazy from the Hood – very promising / III place
(Bagatur Silverline Topper x Grazzia from the Hood)

61. Nazar’s Bull Patricia Flame – very promising / IV place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Cleopatra from Birminghabrovo)

Клас Млади / Junior Class

38. Bagatur Dance of Passion Salsa – excellent / III place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x JustLike Heaven Ex Se Natus)

39. Beatrice Sorceress The Congueror Bull – excellent
(Stranger In The Night Opalplast x Episode White Predators)

40. Barbie By Katarina bulls – excellent / IV place
(Blue Moon Joe’s Star x Ciara For Katarina Bulls Iz Kozeyi Vaka)

41. Mona Lisa Firebox – excellent / II place
(Teirwgwyn Paper Gansta At Bullyview x Iguana Buteo)

42. Dallia Moon Illusion – not present
(Vicim of Prejudices Cobel x Aurora Northern Light)

43. Bagatur Dance Of Passion Capoeira – excellent / I place
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Just Like Heaven Ex Se Natus)

Клас Интермедия / Intermediate Class

44. Bagatur Silverline Syberia – excellent / I place
(Siradella’s Beluga Sunshine Bulls x Bagatur Thracian Satra)

45. Imperator Bull Dee Dee – excellent / III place
(Imperator Bull Antonini xSunshine Bulls Crazy Girl)

46. Bistre Collar Babe – excellent / IV place
(Romeo The Kiss Of Life x Lantana’s Salt And Pepper)

47. Imperator Bull Droida – excellent – II place
(Imperator Bull Antonini x Sunshine Bulls Crazy Girl)

63. Bagatur Dance of passion Samba – excellent
(Rebelside Big Boss of Imperator Bull x Just Like Heaven Ex Se Natus)

Клас Открит / Open Class

48. Sunshine Bulls Moonlight – excellent
(Super Bowl’s Jericho x Super Bowl’s Halloween)

49. Zoldfa Utcai Haramiak Divna – excellent / III place
(Kain from Fighting Angels x ZoldfaUtcai Haramiak Barackos Turoridi)

50. .:: Cleopatra From Birminghabrovo – excellent / I place, BOS, Best Female
(Ronin from Fighting Angels x Paris The Fighting Angels)

51. Divine Intervention From Birminghabrovo -excellent
(James Bond Ex Se Natus x Nazar’s Bull Kiss Of Birminghabar)

52. Bull-X-Plosion Crown Royal – excellent
(NazarsBull Kaiser of Birminghabar x Tais X-Plosion)

53. Sunshine Bulls Bekki – excellent / IV place
(Super Bowl’s Jericho x Bagatur Thracian Miza)

59. Sunshine Bulls Amber –excellent
(Moonflower Blackberry Brandy x Tamara from Fighting Angels)

60. Nazar’s Bull Niagara – excellent / II place
(Nazar’s Bull Lion Hunter x Norah from Fighting Angels)

Клас Шампиони / Champion Class

54. Greenroad Aprilia – excellent / I place
(MEGAVILLE’SVISIONS x SUPERBOWL’S HEADLINE)

55. Sunshine Bulls Britni –excellent / II place
(Super Bowl’s Jericho x Bagatur Thracian Miza)

Клас Ветерани / Senior Class

56.Tamara From Fighting Angels – excellent / II place
(Hunter Of Speaking Eyes x Hanna From Fighting Angels)

57. Just Like Heaven Ex SeNatus – excellent / I place
(Super Bowl’s Fletwood x Double Dee Jedi Gabriyllaron)


BEST HEAD – Bagatur Silverline Topper

BEST HANDLER – Nina Nikolova

BEST MOVEMENT – CELESTIAL SILENCE FROM POTAISSA

Снимки от изложбата

Коментарите са забранени.